Якісна тепла підлога з різних матеріалів

Якісна тепла підлога з різних матеріалів

Можливості, які дозволяє отримати система тепла підлога, широко відомі власникам квартир і будинків. Сьогодні на ринку вони представлені в самих різних конфігураціях, що дозволяє без проблем підібрати відповідне рішення для будь-якого інтер’єру. Интернет-магазин Сантехдеталь сотрудничает только с проверенными поставщиками, поэтому качество товаров остается на высоком уровне.

Де можна купити теплий пол із плівки або кабелю?

І плівковиа, і кабельна підлога працюює від мережі, але відрізняються за принципом дії. Кабельний тепла підлога нагрівається за допомогою струмопровідних жил, матеріал яких відрізняється високим опором. З цієї причини відбувається швидке нагрівання підлоги, коли струм починає рухатися по кабелю. Тепла підлога хорошої якості ви можете замовити прямо зараз, залишивши заявку на сайті. Інфрачервона підлога являє собою тонку плівку, в яку були запаяні стрижні. Коли по плівці рухається електричний струм, то нагрівальні елементи випускають випромінювання в інфрачервоному спектрі. В результаті відбувається нагрівання поверхні плівки, а також предметів, які розташовані над нею.

Ціни на теплу підлогу залишаються демократичними, тому не пропустіть можливості скористатися даною продукцією для створення комфортного мікроклімату у власному будинку. Покупцям слід врахувати, що кабельний підлогу дозволяє нагріти повітря в кімнаті, в той час як інфрачервоний нагріває саме предмети. З цієї причини використання інфрачервоної плівки створює враження, що підлогу тепліше, ніж він є насправді. Перш ніж купити інфрачервоний підлогу, слід ознайомитися з його перевагами:

  • можна укладати під паркет і ковролін;
  • швидко нагрівається;
  • ІЧ-випромінювання не призводить до висушування повітря в приміщенні.

Тепер варто звернути увагу на переваги, якими володіє кабельний підлогу. Перед його монтажем потрібно стяжка, яка буде акумулювати тепло. Це означає, що навіть після виключення статі в кімнаті деякий час зберігається приємна температура. Монтаж полегшений завдяки спеціальним герметичним муфтам. Прогрів приміщення відбувається більш рівномірно, тому зон холоду всередині приміщення не буде. ККД обох видів теплої підлоги досягає 98 відсотків, що є відмінним результатом. Ціна кабельного статі перед вами, що дозволяє підібрати необхідну кількість матеріалів, після чого залишиться лише повідомити наших менеджерів про замовлення.